Strefa Media-Net

Internet
Telewizja
Telefon
Cennik
Galeria
Regulamin

Strefa użytkownika

Poczta WWW
Wirtualne Biuro Obsługi
Download
Komunikaty
Konfiguracja PPPoE

Dodatkowe usługi

FOTOWOLTAIKA
statystyka


 

TELEFONIA STACJONARNA:

Twój telefon stacjonarny od dziś może przestać się kojarzyć z wysokimi rachunkami! Wystarczy, że przeniesiesz swój dotychczasowy numer stacjonarny do naszej sieci lub zamówisz nowy numer. Teraz opłata miesięczna za Twój telefon to tylko 1zł! Mało tego oferujemy najnizsze na rynku ceny połączeń telefonicznych krajowych i międzynarodowych. Korzystając z naszej oferty możesz obniżyć swoje rachunki o nawet 90%. To nie jest tani chwyt reklamowy - przekonaj się sam!

Jak to działa?
Po pierwsze, żeby korzystać z telefonii stacjonarnej oferowanej przez nas nie musisz posiadać linii telefonicznej Telekomunikacji Polskiej. Wystarczy, że jesteś naszym abonentem internetowym. Do podłączenia tradycyjnego telefonu do naszej sieci jest jednak potrzebny specjalny adapter - tzw. bramka VOIP. Sama transmisja pomiędzy telefonami odbywa się za pośrednictwem internetu. Możesz normalnie dzwonić do wszystkich znajomych, jak również oni się dodzwonią bezproblemowo do Ciebie. Jeżeli chcesz zachować swój dotychczasowy numer stacjonarny, jest to również możliwe.

Ile to kosztuje?
Jednorazowo potrzebujesz zakupić wspomniany adapter - bramkę VoIP. Koszt takiego urządzenia w zależności od wersji wynosi od 120zł-200zł. Koszt bramki to wydatek 2-3miesięcznego abonamentu w Telekomunikacji Polskiej i zaznaczyć tutaj należy, że będzie to chyba najdroższy wydatek związany z telefonem. Kolejnym kosztem jest miesięczna opłata abonamentowa za utrzymanie numeru i wynosi ona 1zł! Oznacza to, że jeżeli w ciągu miesiąca nie będziemy nigdzie dzwonić, to nasz rachunek wyniesie tylko 1zł! A teraz przykładowy cennik za rozmowy:

-połączenia do sieci stacjonarnych : 5groszy/min.
-połączenie do ERA, PLUS, ORANGE. PLAY : 15groszy/min.

 

Home   l   O firmie   l   Internet   l   Cennik   l   Kontakt     

ciscomthpdell

(c) 2007-2020 Media-Net